Posamično medobčinsko prvenstvo v namiznem tenisu

 

Na osnovni šoli Kajetana Koviča Poljčane smo, 13. 12. 2016, izvedli medobčinsko posamično tekmovanje v namiznem tenisu. Sodelovalo je 15 deklic in 47 dečkov iz OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica, OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec, OŠ Gustava Šiliha Laporje in domačini, OŠ Kajetana Koviča Poljčane. Najboljši dečki in deklice so dobili medalje, ki jih je podelil znani poljčanski športni delavec v namiznem tenisu Anton Korošec. 

 

KONČNI VRSTNI RED – DEKLICE

 

MESTO

PRIIMEK, IME

OSNOVNA ŠOLA

1.

BOLKO SARA

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

2.

LONČARIČ VITA

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

3.

KNEZ ANA

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

4.

BRAČKO RAHLE ANA

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

5. – 8.

KRHLANKO AMADEJA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

5. – 8.

KOŠIČ PIA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

5. – 8.

LESKOVAR LANA

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

5. – 8.

MACUH LUCIJA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 15.

TABOR ANA

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

9. – 15.

KOBULA TEJA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 15.

RUPNIK EMA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 15.

MAJHEN ASJA

OŠ Gustava Šiliha Laporje

9. – 15.

DREO ANA

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

9. – 15.

KROPEC ANA

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

9. – 15.

PLAVČAK NASTJA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

 

 

KONČNI VRSTNI RED – DEČKI

 

MESTO

PRIIMEK, IME

OSNOVNA ŠOLA

1.

GRILJ MARTIN

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

2.

PAPOTNIK ŽIGA

OŠ Gustava Šiliha Laporje

3.

MIKOLIČ SOBOTIČ ALOJZ EVELIN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

4.

FLORJANČIČ VAL

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

5. – 8.

PINTAR TILEN

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

5. – 8.

JAVORNIK TILEN

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

5. – 8.

ZGUBIČ NEJC

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

5. – 8.

ČELIG JAKOB

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

9. – 16.

LESKOVAR GAL

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

9. – 16.

MIKŠA TIM

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 16.

BRENCE MIHA

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

9. – 16.

URLEP ROBIN URBAN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 16.

LORENCI LEON

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 16.

KORES AJDAN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

9. – 16.

OZIMIČ ALJAŽ

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

9. – 16.

RAZBORŠEK JURE

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

17. – 32.

KAVKLER MARKO

OŠ Gustava Šiliha Laporje

17. – 32.

RIBIČ JAN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

PAHIČ MATJAŽ

OŠ Gustava Šiliha Laporje

17. – 32.

JEVŠINEK GAŠPER

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

17. – 32.

KEŠPERT ŽAN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

KOLAR KEVIN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

MARTINAJ LEON

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

FIJAVŽ STAŠ

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

17. – 32.

ČOBEC JAKOB

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

DETIČEK GAL

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

17. – 32.

PIŠOTEK ŽAN

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

17. – 32.

KAVKLER PATRIK

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

VREČKO VID

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

17. – 32.

AMBROŽ ALEKSANDER

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

17. – 32.

MLAKAR ANDRAŽ

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

17. – 32.

RUPNIK JERNEJ

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

ŽIGART DORJAN

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

33. – 47.

BAUMAN VID

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

KAVKLER LUKA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

ŠILC JAKA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

BRUMEC DOMEN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

GOLOB GAL

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

SAVSKI LAN

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

GAL VID

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

PERBIL GAŠPER

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

33. – 47.

ŠKOF PRIMOŽ

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

33. – 47.

FERMOLŠEK ŽIGA

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

ŠTRAVS ALJAŽ

OŠ Kajetana Koviča Poljčane

33. – 47.

KOŠIR ŽAN

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

33. – 47.

PINTER ŽAN

OŠ Gustava Šiliha Laporje

33. – 47.

GORENAK GAL

OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

 

Deklice: 1. Sara Bolko, 2. Vita Lončarič, 3. Ana Knez

Dečki: 1. Martin Grilj, 2. Žiga Papotnik, 3. Alojz Evelin Mikolič Sobotič

 

  Ekipa OŠ Kajetana Koviča Poljčane

Ekipa OŠ POH. odreda Slovenska Bistrica

 Ekipa OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica

  Ekipa OŠ Gustava Šiliha Laporje

 Ekipa OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

 

Tekst in fotografija: Miran Voglar